motor yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anı olarak kalacak bu gecede her şey hayalinizden çok daha berceste olacaktır.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösterişli menülerden nüfus başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Aşırı Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları muhtevain lütfen bize danışınız.

Bu yüzden de yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti az çok yerinde olacaktır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Zerzevat, Et, Balık, Bahir Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Yemiş, unlu mamüller, Çerez vb. kabilinden gıdalardan oluşmakla beraber yemekler ilgisiz ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına şık bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı akşamlarda su üzerinde mangal örgülmaktadır. Saf içinde vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin emir ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Son 3 seneninı, adalarda canlı Yunanistanlı umumının içine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu millet.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu kucakin aksiyon yapıldıArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömürün indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu nedeniyle keyifsiz olan hanımlar, aksiyon yaptı.

☝ ️Bu yatı özellikle arayın bulun halikarnas aracılığıyla bindik ordan kalkıyor.çok keyifliydi müzikler çok muvaffakiyetlı,mahvetmek her yat turunda olan yemekler yalnız doğrusu nezih olması ayrıcalığı bana kalırsa

Su Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile kaynak İstanbul Iaşe’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik icap 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki şatafatlı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış oku olacak ve siz panaromik ümük turunuzu yaparken aş servisiniz başlayacak.

Angel Yachts, satış yat kiralama acentası rakamları açısından kendi derslikında Türkiye’de ilk, Avrupa’da dördüncü firma konumunda.

Yatlarımız sigortalıdır, ama sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet nizamı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar için 2000.Euro depozito, turdan sonra iade edilmek üzere para veya güven kartpostalına bloke kızılınmaktadır.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda yaşamak, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları kovalamak filhakika büyüleyici.

Yatınızı kiralayıp ümük Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir mevlit devirü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden valide ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *